Hurtownia artykułów
Motoryzacyjnych

e-Zamówienia

Jeśli jesteś naszym klientem (masz przyznany numer użytkownika i hasło) i chcesz złożyć zamówienie, to kliknij TUTAJ.

Zapraszamy do pobrania i korzystania z naszego nowego cennika. W celu pobrania pliku instalacyjnego cennika firmy MOTORPOL należy kliknąć TUTAJ.

Pobierz instrukcję obsługi programu (plik PDF - 597 kb).

ZASADY REALIZACJI WYSYŁKI ZAKUPIONYCH TOWARÓW: 

  1. Nasza firma pracuje w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00 (za wyjątkiem sobót, niedziel i świąt).
  2. Wysyłki zamówień złożonych do godz. 13.00 realizowane będą tego samego dnia, natomiast wysyłki zamówień złożonych po godz. 13.00 realizowane będą najpóźniej następnego dnia roboczego.
  3. W przypadku, gdy wartość faktury VAT bez uwzględnienia kosztów transportu przekroczy kwotę 1 400,00 złotych netto koszty transportu pokrywa Sprzedający - nie dotyczy paczek o wadze przekraczającej 30 kg oraz paczek zawierajacyh przedmioty o wymiarach powyżej 1,80 m, a także elementów oblachowania, elementów układu wydechowego, jak również szyb. (UWAGA!!! W przypadku realizacji zamówienia zawierającego przedmioty opisane w pkt. 5  tj. przedmioty o wymiarach powyżej 1,80 m, a także elementy oblachowania, elementy układu wydechowego, jak również szyby - wartość tych przedmiotów odlicza się od wartości faktury VAT, a koszty przesłania tych przedmiotów ustalane są zgodnie z pkt. 5)
  4. W przypadku, gdy wartość faktury VAT bez uwzględnienia kosztów transportu nie przekroczy kwoty 1 400,00 złotych netto – koszt transportu wynosi 24,60 złotych brutto za każdą paczkę - nie dotyczy paczek o wadze przekraczającej 30 kg oraz paczek zawierajacyh przedmioty o wymiarach powyżej 1,80 m, a także elementów oblachowania, elementów układu wydechowego, jak również szyb.
  5. W przypadku paczek o wadze przekraczającej 30 kg lub zawierającej przedmioty o wymiarach powyżej 1,80 m lub elementy oblachowania, albo elementy układu wydechowego, jak również szyby - koszty przesłania ustalane są indywidualnie.
  6. W przypadku złozenia dyspozycji wysyłki przez Zamawiającego z odbiorem w sobotę koszty przesłania ustalane są indywidualnie. (Dotyczy to wszystkich przesyłek wskazanych w pkt. 3,4,5 i 6.)
  7. Zakupiony towar wysyłamy również za pobraniem - do kosztów przesyłki należy doliczyć 6,15 złotych brutto + 1% kwoty pobrania. (Dotyczy to wszystkich przesyłek wskazanych w pkt. 3,4,5 i 6.)
  8. Zakupiony towar wysyłamy firmą kurierską DPD. 

ZASADY SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ - klknij tu

Części zamienne: